Mersin’de seçim ve siyasetin nabzı Kent Radyo’da atıyor..

Adaylar, aday adayları, siyasi parti yöneticileri ve vatandaşlar radyo dinleyip, yor ...

9.02.2019 13:06:00

Adaylar, aday adayları, siyasi parti yöneticileri ve vatandaşlar radyo dinleyip, yorum yapıyorlar.

HERKESİN KULAĞI KENT RADYO’DA

Mersin siyasetine yön veren kanal olarak ünlenen Kent Radyo, son günlerde MEHTEŞEM bir şekilde YÜKSELİŞE geçti..

Tüm siyasi partilerin aday adayları, Kent Radyo’dan Mersinli vatandaşlara kendilerini anlatıyorlar. Kent Radyo dinleyicileri böylece hangi partiden ,kimlerin nerelere aday adayı olduğunu öğreniyor..

İLGİNÇ PROJELER.

Kent Radyo dinleyicileri hemen her gün aday adaylarının Mersin için ilginç, orijinal projelerini dinliyor..

Yapılan anketlerde aday adaylarının radyo konuşmasının etkili olduğu söyleniyor..

Çünkü radyoda yaptığı konuşma ile dinleyicileri etkileyebiliyor..

Ünlü anket firmalarından alınan bilgilere göre Mersin Kent Radyo’nun seçim sürecinde çok önemli bir aktör olduğu ifade ediliyor..

VATANDAŞLAR: SEÇİMİ BURADAN TAKİP EDİYORUZ.

Mersinli vatandaşlar seçim yarışını Kent radyo’dan izliyor. Görüşüne başvurduğumuz esnaflar “radyo yanımızda sürekli açık, hem iş yapıyor hem de radyo dinleyerek Mersinin hangi ilçesinde kimler aday, her aday neler söylüyor, bunların hepsini Kent Radyo sayesinde öğreniyoruz” dediler.

Vatandaşlar bazı adayların bilboordlarını görüyoruz, ama ne söylediklerini, nasıl bir Mersin düşündüklerini bilmiyoruz. Kimi adayların Kent Radyo konuşmalarını dinliyoruz ve bilgi sahibi oluyoruz” dediler..

MERSİN'İ SEÇİME HAZIRLIYOR

 Her yerde  rahatlıkla dinlenebilen Kent Radyonun şu ana kadar Mersini seçime hazırladığı ve siyasi ortamı olgunlaştırdığı dile getiriliyor..

Mersin merkez ile Tarsus ve Silifke hattında hemen tüm ilçe ve köylerden dinlenen Kent radyo’da tüm partilerin aday adayları ve ilçe başkanları konuşuyor. Bu bakımdan Kent Radyo son derece tarafsız bir yayın çizgisi izlemektedir.

TARAFSIZ YAYINCILIK BAŞARISI

Mersin Kent Radyo şu ana kadar izlediği tarafsız yayıncılık çizgisini hiç bozmadı. Bu nedenle GÜVENİLİR bir yayın kuruluşu olarak takdir topluyor.

“Bir haber Kent Radyo’da yayınlanıyorsa doğrudur” algısını topluma yerleştirerek güven oluşturan kent radyonun bu başarısının ardında yatan tarafsız olması..

İNTERNETTEN BÜYÜK İLGİ VAR

Kent Radyo ufukturu.net üzerinden dünyanın her noktasına ulaşabiliyor. Mersin ve ilçelerinde vatandaşlar ufukturu.net üzerinden http://ufukturu.net/radyo.html lingini tıkladığı zaman Kent radyoyu dinleyebiliyor..

Anamur, Gülnar, Bozyazı, Silifke ve Tarsus gibi ilçede oturan vatandaşlar Kent Radyoyu internet üzerinden dinliyorlar..

UFUKTURU HİT YAPTI

Kent Radyo’nun internet gazetesi olan ufukturu.net geçtiğimiz Salı günü en yüksek tıklayıcı oranına ulaşarak bir günde 117 bin sayfası açıldı. Bu sayıda ufukturu.net üzerinden Kent Rdayo’yu dinleyen vatandaşların da rolü büyük oldu.

TEŞEKKÜRLER

Kent Radyo dinleyip, ufukturu.net’i izleyen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.. Bizi izlemeye devam edin.

En doğru haber ve en gerçekçi yorumları bizden duymaya devam edeceksiniz..

ÜNLÜLER KENT RADYODA

21 sene önce kurulan Kent radyo’da Toros Üniversitesi mütevelli heyeti başkanı Ali Özveren, her Cuma güncel konuları değerlendiriyor. Bu arada  Muharrem Çağatay’ın haftada bir kez sundukları spor programı.. Fatma sakin’in konukları ile yaptıkları söyleşiler.. Ve Mirza Turgut’un kent ve Türkiye sorunlarını analiz etmesi.. Bu arada vatandaşın görüşlerine başvurulan sokak söyleşileri.. İşte bütün bunlar ve daha fazlası Mersin Kent Radyo’da en etkili programlar..

MÜZİKLER BEĞENİLİYOR.

Mersin Kent Radyo’nun programlar arasında çalabildiği müzik parçaları da çok takdir topluyor. Halk, özgün, sanat ve Türkçe pop parçalar çalınıyor.

 

  • PAYLAŞ :
  • Yazdır
  • |
  • Google
  • |
  • |
  • |
  • Digg
  • |
  • Del.icio.us
Kalan karakter