ADİL AKTAY KAZANDI

Bugün yapılan CHP İl kongresini Avukat Adil Aktay kazanarak, CHP İL başkanı seçildi.S ...

12.1.2018 18:57:00

Bugün yapılan CHP İl kongresini Avukat Adil Aktay kazanarak, CHP İL başkanı seçildi.
Son derece demokratik bir ortama geçen kongrede iki aday yarıştı.Her iki adayda yaptıkları konuşmada partinin birlik ve beraberliği ile birlikte partiyi 2019 seçimlerine hazırlayarak tek kişi yönetimine son vermek amacında olduklarını ifade ettiler.
İşte seçimi kazanan Adil Aktay’ın il yönetimi, disiplin ve kurultay delege istesi:
İşte Adil Aktay’ın CHP Mersin İl Yönetim Kurulu asil üyeleri
Hüseyin Bektaş
Nejla Bugay
Hasan Ceyran
Hüseyin Comart
Mehmet Çamkıran
Orhan Dal
Ali Döndaş
Gökler Cihangir
Gülenay Servet
Fatma Güner
Ali Güven
Nebile Kavvamioğlu
Dursun Koç
Meryem Oğuz
Hasan Özalp Önal
Yusuf Özdemir
Münevver Sarımsakçı
Betül Tekçe
Hüseyin Temizkan
Suat Tunç
Burçak Yorulmaz

İl Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri
Uğur Ateş
Bülent Gönen
Ahmet Demiralev
Oğuzhan Alıçlı
Hasan Güzel
Mehmet Ali Aktarla
Osman Yeğener
Hüseyin İşitmez
Saffet  Gür
Bedii Kazan
Özgür Mert Akçam
Cahit Temel 
Onur Öz
Süleyman Sakar
Abidin Altun
Abuzer Aslantaş
Mehmet Kaya
Elif Bulut
Burhan İnce
Savaş Taş
Mehmet Batuhan Razzaki
Hakan Pekdağ
Mehmet Can Timurçi
ADİL AKTAY’IN İL DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ
Erdal Aday
Kemal Arabul
Ahmet Beşlik
Şenol Işık
Ali İzci
Semra Kapasakal
Şahin Şen
Mehmet Uğurcan
Bayram Yağmur

YEDEK DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ
Nazire Genç
Sezer Uyan
Pervin Tunalı
Sarah Tandoğan
Bülent Keser
Beyhan Gürbüz
Ramazan Oruç
Fatma Füsun Göle
Ayhan Atlı

KURULTAY DELEGELERİ

Adil Aktay
Serhat Altun
Gökhan Arslan
Mehtap Arslan
Ahmet Barut
Ali Mahir Başarır
Yahya Delil
Asiye Gürses Erdener
Burhanettin Erdoğan
Tuncay Gökçel
Bayram Gönenler
Abdurrahman Günay
Mehmet Güner
Ali İlk
Hidayet Oğuz
Musa Taş
Neslihan Gül Togay
Mustafa Tor
Ahu Turgay
Bünyamin Uçar
Ali Yıldırım
Kenan Yücesoy
İŞTE DİĞER ADAY SERHAT DÖVENCİ’NİN İL YÖNETİM KURULU  ASİL ÜYELERİ

İlknur Aslanbaş
Ayten Aslankan
Hacıbayram Battı
Hamit Ceren
 Necmi Çapur
Hasan Demirdağ
İmam Doğan
Nurhan Dovaroğlu
Sibel Gelbul
İbrahim Sami Gökmen
Büşra Karabıyık
Oğuzhan Karayiğit
 Gülten Kolbaşı
Ramazan Öngel
Zafer Özbay
Mahmut Özküçük 
Yılmaz Öztürk
Ali Söylemez
Musrafa Tahsin Şimşekli
Silhan Teker
Süreyya Tokgönül
Kemal Tarhan
Övünç Ezgi
Ali Yüksel

İL YÖNETİM YEDEK ÜYELER

Salih Tamtürk
Yıldız Cengiz
Yıldız Özkütaştutal
Selami Demircioğlu
Hamide Oylumlu
Bülent Çiftçi
Aziz Can
Salih Hasgül
Ayşe Kara
Hanife Kulaç
Necdet Akar
Suna Dağdeviren
M. Tarkan Levent
Özgür Yılmaz
Yalçın Atılgan
Bedi Evcimen
Dural Üstül
Mesut Kıvılcım
Osman Gündoğdu
Mehmet Koyuncu
Nurettin Yiğit
Yeşim Taştan
Yusuf Fırat

İL DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Pınar Alan
Tansu Değirmenci
Ahmet Deniz
Bülent Engin
Hayrettin Gıcalı
Yusuf Kılıççıoğlu
Cihan Öktem
Doğan Şanlı
Gülnaz Uzun

YEDEK ÜYELER

Osman Gündoğlu
Hüseyin İnce
Seda Çeliker
Zeynep Gökgöz
Nuri Özgün
KURULTAY DELEGESİ LİSTESİ

Kasım Canbolat
Serhat Servet Dövenci
Mustafa Erkoç
Hülya Günel
Ayhan Güven
Ayhan Güzel
İnan Koç
Ali Kırbıyık
Cansu Rahşan Koca
Seyit Özananar
Ahmet Öztürk
Abdullah Özyiğit
Mustafa Sekendur
Tayar Tahiroğlu
Neşet Tarhan
Burhan Tekniker
Mustafa Turgut
Esra Uysal
Kübra Yalnız
Şengül Yiğit
Aysel Yıldırım


  • PAYLAŞ :
  • Yazdır
  • |
  • Google
  • |
  • |
  • |
  • Digg
  • |
  • Del.icio.us




Kalan karakter