ALKOL GÖZLÜĞÜYLE ALKOLLÜ ARAÇ KULLANMANIN TEHLİKESİNE DİKKAT ÇEKİLD

ALKOL GÖZLÜĞÜYLE ALKOLLÜ ARAÇ KULLANMANIN TEHLİKESİNE DİKKAT ÇEKİLD

İlimiz Şehirlerarası ve Şehir içi yolcu taşımacılığı yapan otobüs terminalinde bulunan Araç şoförleri ve yolculara; Emniyet kemeri kullanmanın önemi, Yaya Önceliği Aşırı hız, Yorgun ve uykusuz araç kullanımı, Trafik işaret ve işaretçilerine uyma, Kırmızı ışık ihlali vb. konularda bilgilendirmeler yapıldı. Alkol gözlüğü ile sürücülere alkolün araç kullanma üzerindeki etkileri konusunda uygulamalı olarak eğitim verilmiş, ayrıca […]

İlimiz Şehirlerarası ve Şehir içi yolcu taşımacılığı yapan otobüs terminalinde bulunan Araç şoförleri ve yolculara; Emniyet kemeri kullanmanın önemi, Yaya Önceliği Aşırı hız, Yorgun ve uykusuz araç kullanımı, Trafik işaret ve işaretçilerine uyma, Kırmızı ışık ihlali vb. konularda bilgilendirmeler yapıldı.

Alkol gözlüğü ile sürücülere alkolün araç kullanma üzerindeki etkileri konusunda uygulamalı olarak eğitim verilmiş, ayrıca bilgilendirici el broşürü dağıtılmıştır.

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM