TRAFİK DENETLEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNCE  AĞIR TONAJLI ARAÇLARLA İLGİLİ GEREKLİ  İŞARETLEMELER YAPILDI

TRAFİK DENETLEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNCE AĞIR TONAJLI ARAÇLARLA İLGİLİ GEREKLİ İŞARETLEMELER YAPILDI

İlimizin gelişen ve artan trafik yoğunluğunun en aza indirilmesi, trafik kazalarının önlenmesi ve trafik düzeninin kontrollü şekilde sağlanması amacı ile Mersin Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından ağır tonajlı araçların (tır, kamyon, otobüs, beton mikseri, lastik tekerlekli iş makineleri vb.) takip edeceği güzergahlar 2022/117 ve 2023/597 sayılı UKOME Genel Kurul kararlarıyla belirlenmiştir. Bu bağlamda ağır tonajlı […]

İlimizin gelişen ve artan trafik yoğunluğunun en aza indirilmesi, trafik kazalarının önlenmesi ve trafik düzeninin kontrollü şekilde sağlanması amacı ile Mersin Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından ağır tonajlı araçların (tır, kamyon, otobüs, beton mikseri, lastik tekerlekli iş makineleri vb.) takip edeceği güzergahlar 2022/117 ve 2023/597 sayılı UKOME Genel Kurul kararlarıyla belirlenmiştir.

Bu bağlamda ağır tonajlı araçların girmelerinin yasaklandığı belirlenen noktalara gerekli trafik işaretlemeleri yapılmıştır.

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir. Basına ve Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM