MEZİTLİ’DE UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN ŞAHISLAR MERSİN EMNİYETİNİN DİKKATİNDEN KAÇAMADI

MEZİTLİ’DE UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN ŞAHISLAR MERSİN EMNİYETİNİN DİKKATİNDEN KAÇAMADI

Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerimiz bir araçta uyuşturucu madde bulundurulduğu bilgiler edinilmesi üzerine bahse konu araç durdurulmuş, araç içerisinde D.D isimli şüpheli şahıs olduğu tespit edilmiştir. Bahse konu aracın bagaj kısmında uyuşturucu madde içeren boş kapsül kutularının olduğunun görülmesi ve araçta uyuşturucu madde olabileceği değerlendirildikten sonra arama yapılmıştır. Araç ön konsolunda medya kısmının arkasına gizlenmiş […]

Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerimiz bir araçta uyuşturucu madde bulundurulduğu bilgiler edinilmesi üzerine bahse konu araç durdurulmuş, araç içerisinde D.D isimli şüpheli şahıs olduğu tespit edilmiştir.

Bahse konu aracın bagaj kısmında uyuşturucu madde içeren boş kapsül kutularının olduğunun görülmesi ve araçta uyuşturucu madde olabileceği değerlendirildikten sonra arama yapılmıştır.

Araç ön konsolunda medya kısmının arkasına gizlenmiş vaziyette 56 blister halinde toplamda 784 adet GALARA ibareli sentetik uyuşturucu hap ayrıca araç vites konsolu alt kısmında gizlenmiş vaziyette 27 blister halinde toplam 374 adet GALARA ibareli sentetik uyuşturucuyu hap olmak üzere toplam 1158 adet uyuşturucu hap elde edilmiştir. Gözaltına alınan D.D TUTUKLANMIŞTIR.

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM