MERSİN EMNİYETİ ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

MERSİN EMNİYETİ ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Tarsus Şehit Sabri Acem Ortaokulu’nun Cumhuriyetimizin 100.yılında 100 Mektup projesi kapsamında, Ankara İl Emniyet Müdürü Sayın Engin DİNÇ’e mektup yazan, 5/C sınıfında öğrenim gören Osman ALPİ isimli öğrenci, yazmış olduğu mektuba istinaden Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, Sosyal Hizmetler ve Sağlık Büro Amirliği ve Çocuk Büro Amirliği personeli tarafından sınıfında ziyaret edilmiştir.     Yapılan […]

Tarsus Şehit Sabri Acem Ortaokulu’nun Cumhuriyetimizin 100.yılında 100 Mektup projesi kapsamında, Ankara İl Emniyet Müdürü Sayın Engin DİNÇ’e mektup yazan, 5/C sınıfında öğrenim gören Osman ALPİ isimli öğrenci, yazmış olduğu mektuba istinaden Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, Sosyal Hizmetler ve Sağlık Büro Amirliği ve Çocuk Büro Amirliği personeli tarafından sınıfında ziyaret edilmiştir.

 

 

Yapılan tanışma ve bilgilendirme faaliyetleri akabinde mektubu yazan öğrenciye çeşitli hediyeler verilmiş(okuma kitabı, kalem silgi, blok not kağıdı) ve sınıfta bulunan öğrencilere ise kek ile meyve suyu ikramları dağıtılmıştır.

 

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM